Раді представити Вам кращі проекти Но-Co від компанії "Майтек"!

Автоматизація готелю "Monysto" в Буковелі

У 2014 році черговим об'єктом автоматизації від компанії «Майтек» став готель "Monysto" , який знаходиться на найбільшому гірськолижному курорті України - Буковелі. Відмінна риса даного готелю полягає в тому, що всі оздоблювальні матеріали, використані при будівництві і формуванні інтер'єру, не мають шкідливих речовин, тобто це один з небагатьох готелів, виконаних в еко-стилі

Ми не тільки повністю автоматизували цей об'єкт, але і розробили декоративні накладки на наші прилади спеціально під еко-стиль та імідж готелю "Monysto".

Компанія «Майтек» піклується як про якість надаваних послуг по комплексній або локальної автоматизації, так і пропонує рішення, які є повністю клієнтоорієнтованими: ми не тільки оптимізуємо процеси, що протікають в Вашому закладі, а й розробимо эксклюзивний дизайн наших приладів спеціально під інтер'єр Вашого готелю!

1
2
3
4
5

АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОТЕЛЮ "ГОСТЕВІЯ" У ВІННИЦІ

Ще одним об'єктом автоматизації від компанії «Майтек» став готель "Гостевія", який знаходиться в місті Вінниця. Відмітна риса автоматизації даного готелю полягає в тому, що його власники звернулися до представників компанії «Майтек» з проханням замінити програмне та технічне обладнання, яке було неякісно встановлено іншою компанією, що надає послуги, подібні до наших.

Фахівці компанії «Майтек» встановили в готелі якісне обладнання та програмне забезпечення, а прилади, встановлені до нас, тепер служать не більше ніж декором.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Автоматизація готелю «Kasimir Resort» в Буковелі

Ще однією гордістю компанії «Майтек» є комплексна автоматизація одного з кращих готелів в Буковелі - Kasimir Resort Hotel, з номерним фондом в кількості 80 категорій стандарт, стандарт плюс, сімейний стандарт і люкс. Ми автоматизували готель "Kasimir Resort" включаючи не тільки номерні фонди різних класів, а й великий затишний ресторан на 160 осіб.

1
2
3

АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОТЕЛЮ "VILSON" В БУКОВЕЛІ

Компанія «Майтек» забезпечила пакетом програм Но-Co готель "Vilson", який також знаходиться на найбільшому гірськолижному курорті України - Буковелі.

Компанія «Майтек» піклується як про якість надаваних послуг по комплексній або локальної автоматизації, так і пропонує рішення, які є повністю клієнтоорієнтованими: ми не тільки оптимізуємо процеси, що протікають в Вашому закладі, а й встановимо пакет програм спеціально під потреби Вашого готелю!

1
2
3

АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОТЕЛЮ "BUKVILLE" В БУКОВЕЛІ

Компанія «Майтек» забезпечила пакетом програм Но-Co готель "Bukville", який також знаходиться на найбільшому гірськолижному курорті України - Буковелі.

Компанія «Майтек» піклується як про якість надаваних послуг по комплексній або локальної автоматизації, так і пропонує рішення, які є повністю клієнтоорієнтованими: ми не тільки оптимізуємо процеси, що протікають в Вашому закладі, а й встановимо пакет програм спеціально під потреби Вашого готелю!

1
2
3
4

АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОТЕЛЮ "GORAL" В БУКОВЕЛІ

Компанія «Майтек» забезпечила пакетом програм Но-Coготель "Goral",який також знаходиться на найбільшому гірськолижному курорті України - Буковелі.

Компанія «Майтек» піклується як про якість надаваних послуг по комплексній або локальної автоматизації, так і пропонує рішення, які є повністю клієнтоорієнтованими: ми не тільки оптимізуємо процеси, що протікають в Вашому закладі, а й встановимо пакет програмспеціально під потреби Вашого готелю!

1
2
3
4
Бесплатная доставка по России
Инструкции по установке включены
Помощь в настройке техники
Дополнительная гарантия на 3 года
Кешбек до 20% на бонусную карту
Возврат и обмен без чека
+38 067-00-5-00-33
Консультації та замовлення